foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Miło nam, że do nas zajrzałeś. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_wakacje.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_forma.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_wiosna.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_karnawal.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_wigilia.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_filharmonia.
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/P_maly-smok.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Wakacje, wakacje, czekają na nas…
23 czerwca 2017 r. pożegnaliśmy przedszkole. Choć nam smutno, to na buzi był uśmiech wesoły. Żegnaliśmy przedszkole, ale niedługo idziemy do szkoły. {gallery}P_wakacje{/gallery}
 
W oddziale przedszkolnym "trzymamy formę". Zdrowo jemy, jesteśmy aktywni.12 czerwca 2017r. przygotowaliśmy zdrowe kanapki. Z apetytem zjedliśmy je.Doskonale wiemy jak się odżywiać, aby być zdrowym. {gallery}P_forma{/gallery}
 
U nas w oddziale przedszkolnym -21 marca 2017r.
Powitana przez nas wiosna była piękna i radosna. Nie zabrakło kolorowych strojów, wiosennych dekoracji i wesołej zabawy. Oglądaliśmy przedstawienia malarskie wiosny. Słuchaliśmy wierszy i piosenek o wiośnie. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Zrobiliśmy kwiaty i motyle, a w naszej sali zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo.

 {gallery}P_wiosna{/gallery}
 
10.02.2017r. dzieci z przedszkola uczestniczyły w Balu Karnawałowym. Bal poprowadził pan Janusz Ałaj z GOK w Dźwierzutach. Były pląsy i tańce barwnych bajkowych postaci, między innymi: Cyganka , Calineczka, Hiszpanka , wróżka, diabeł, miś panda, oraz wiele innych barwnych postaci.

{gallery}P_karnawal{/gallery}
 
21 grudnia 2016 r. spotkaliśmy się przy Wigilijnym stole. Najpierw składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. Potem zasiedliśmy do wspólnego stołu, na którym znalazły się przepyszne wigilijne potrawy, przygotowane przez  naszych kochanych Rodziców. Po raz drugi odwiedził nas Mikołaj, od którego dostaliśmy prezenty. Wspólnie z obecnymi Rodzicami i naszą Panią śpiewaliśmy kolędy.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.

{gallery}P_wigilia{/gallery}
 
20 grudnia nasza sala zamieniła się w filharmonię. Ustawiliśmy krzesełka w rzędy i ponumerowaliśmy je. Potem kupowaliśmy bilety i każdy z nas zajmował wyznaczone miejsca. Najpierw wystąpili nasi starsi koledzy, którzy zagrali  nam 2 kolędy. Potem wystąpił pan Sławomir Gutysz, z którego pomocą zaśpiewaliśmy kolejne kolędy. Wysłuchaliśmy też utworów Fryderyka Chopina. Dzisiaj dowiedzieliśmy się jak zachować się na koncercie, poznaliśmy niektóre instrumenty muzyczne oraz nutki.

{gallery}P_filharmonia{/gallery}

13 grudnia 2016 r. Biblioteka Gminna w Dźwierzutach zaprosiła dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego na przedstawienie kukiełkowe "Bajka o Małym Smoku" przygotowane przez aktorów Teatru Form Niezależnych w Olsztynie. Dzięki przedstawieniu dowiedzieliśmy się jaki powinien być prawdziwy przyjaciel i że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

{gallery}P_maly-smok{/gallery}

W oczekiwaniu na Mikołaja przygotowaliśmy choinkę, na której powiesiliśmy zrobione przez nas bombki i kolorowy łańcuch. Już z samego rana pod choinką znaleźliśmy prezenty (świecące bałwanki i słodycze). Oprócz tego Mikołaj odwiedził nas osobiście, a w swoim wielkim worku przyniósł nam czekolady. To był naprawdę bardzo udany dzień.


 

22 listopada 2016 r. obchodziliśmy w oddziale przedszkolnym ,,Święto Pluszowego Misia”. Odwiedziła nas Pani Bożena Nadolska z Biblioteki Gminnej, która przeczytała nam wierszyk o misiu. Potem robiliśmy portrety misia. Pani Bożenka odwiedza nas raz w tygodniu. Czyta nam bajki, wierszyki, opowiadania. Przynosi nam książki, które potem wypożyczamy i w domu czytają je nam nasi Rodzice.
18 listopada 2016 r. byliśmy na spotkaniu z panem policjantem. Opowiadał nam o swojej pracy oraz o bezpieczeństwie. Przypomniał nam między innymi: jak przechodzić bezpiecznie przez jezdnię, przypomniał o konieczności noszenia odblasków, że należy zapinać pasy kiedy jedziemy samochodem, zabronił nam rozmawiać z obcymi oraz poradził nam jak zachować się, kiedy zostaniemy zaatakowani przez psa. Przypomnieliśmy sobie również numery alarmowe oraz jak wezwać pomoc.


 
Witamy w nowym roku szkolnym. Jest nas w grupie 25 osób, 12 chłopców i 13 dziewczynek. Już znamy się nawzajem i bawimy się wspólnie w kącikach. Powitaliśmy Panią Jesień. W ostatnim tygodniu września zajęcia z nami prowadziła Pani Eliza, która chce zostać nauczycielką. Właśnie zaczęliśmy "poważną” naukę i poznaliśmy literkę A, a oraz cyfrę 1.

Copyright © 2024 ZSP Dźwierzuty Rights Reserved.