foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Miło nam, że do nas zajrzałeś. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach

 

              Strona główna - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Nauczyciele
i Pracownicy 
 Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Dźwierzutach.

 

Po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei, ale i z pewnością pytań o to, jaki będzie ten rok. Pytanie to, a może nawet obawa, towarzyszy z pewnością najmłodszym
uczniom naszej szkoły, którzy właśnie rozpoczynają swoją szkolną przygodę. 

Kochani Pierwszoklasiści, witam Was serdecznie w naszej szkole i życzę Wam, aby była to fascynująca przygoda, abyście szybko poczuli się tutaj dobrze
 i bezpiecznie, a  starsi  koledzy otoczyli  Was przyjaźnią i opieką.  

Będzie to szczególny rok dla najstarszych uczniów - ósmoklasistów, którzy kończą pomału pewien etap swojego życia i czeka ich pierwszy  egzamin. 


Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków, ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, Waszego podejścia do obowiązku, jakim jest nauka. To Wy pracujecie na to, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość - ta najbliższa, ale i ta dalsza.   
 

Ten rok, który właśnie rozpoczynamy, będzie trudny dla nas wszystkich, gdyż obowiązuje nas dalej  reżim sanitarny. Dlatego proszę wszystkich - Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Pracowników Szkoły o odpowiedzialność i zrozumienie, 
o przestrzeganie regulaminu, procedur i stosowanie się do zaleceń. Tylko to sprawi, że nasza szkoła będzie miejscem dla nas bezpiecznym i będziemy mogli dobrze wykorzystać ten rozpoczynający się rok szkolny.
 

Życzę wszystkim Uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, bezpieczny, ale
i pracowity, bo wtedy osiągniecie wiele sukcesów. 
 

Drodzy Rodzice, na początku tego roku życzę Wam dużo cierpliwości i spokoju oraz wielu powodów do zadowolenia. Jak zawsze liczę na owocną współpracę, a w tym trudnym czasie – na szczególne wsparcie. To od nas – nauczycieli i rodziców - zależy w dużej mierze bezpieczeństwo naszych dzieci.  
 

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, życzę Wam siły i wytrwałości
w podejmowanych działaniach, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.  

 

„Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę nam wszystkim jak najwięcej. 

 

                                                                                                                                 Jolanta Lachowicz

                                                                                                                               Dyrektor  ZSP w Dźwierzutach

Copyright © 2023 ZSP Dźwierzuty Rights Reserved.