foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Miło nam, że do nas zajrzałeś. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach

 

Dzieci w szkoleDrodzy Uczniowie, Rodzice,

cieszymy się, że powoli wracamy do normalności i niebawem się z Wami spotkamy w naszej szkole.
Bardzo nam zależy abyście wrócili do nas z uśmiechem. Rozumiemy Wasze rozterki i niepokój , ale zapewniamy, że przede wszystkim będziemy się starali odbudować  relacje.  Zależy nam na Waszym dobrym samopoczuciu. Lekcje będą się odbywały zgodnie z planem, ale sprawdziany, testy, klasówki przekładamy  na czas , kiedy będziecie na nie gotowi. Najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie.

Czekamy na Was z niecierpliwością.

                                                              Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Pedagogiczną.

 

Copyright © 2023 ZSP Dźwierzuty Rights Reserved.