foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Miło nam, że do nas zajrzałeś. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach

Czasowy powrót do nauki zdalnej.

Nowe zmiany obowiązujące od 22 marca do 11 kwietnia

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkoły  podstawowej będą uczyli się zdalnie czyli będą  realizowali wszystkie zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła będzie  organizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły.
Warunkiem jest złożenie wniosku  przez rodziców do szkoły za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Co pozostaje bez zmian do 11 kwietnia

 

Placówki wychowania przedszkolnego (oddział przedszkolny i przedszkole) nadal pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.  

  

Nadal będą  organizowane  uczniom klas ósmych  konsultacje indywidualne lub w małych grupach według ustalonego harmonogramu

1. matematyka - wtorek, godz.14.55

2. język polski - środa, godz. 14.55

3. język angielski - czwartek, 14.15

 

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

 

Copyright © 2023 ZSP Dźwierzuty Rights Reserved.